- Jess***Jones
- 2026/04/17
Arkusze danych
TG-5500CA, 5501CA Series Datasheet.pdfPCN przestarzałe/ eol
Multiple Devices Nov/2020.pdfArkusz danych HTML
TG-5500CA, 5501CA Series Datasheet.pdfTG-5500CA-67N 40.0000MB Specyfikacje techniczne
EPSON - TG-5500CA-67N 40.0000MB Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do EPSON - TG-5500CA-67N 40.0000MB
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Napięcie - Dostawa | 2.7V ~ 5.5V |
| Rodzaj | VCTCXO |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | TG-5500CA |
| oceny | - |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Pakiet | Bulk |
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±280ppb |
| Częstotliwość | 40 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 6mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | ROHS3 zgodne |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak EPSON TG-5500CA-67N 40.0000MB.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | TG-5500CA-67N 40.0000M3 | TG-5500CA-97N 50.0000MB | TG-5500CA-31N 20.0000M3 | TG-5510CA-74N 54.0000M0 |
| Producent | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Rezonator bazowy | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - | - | - |
| Rozmiar / Wymiar | - | - | - | - |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Funkcjonować | - | - | - | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - | - | - | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| oceny | - | - | - | - |
| Stabilność częstotliwości | - | - | - | - |
| Rodzaj | - | - | - | - |
Pobierz arkusze danych TG-5500CA-67N 40.0000MB PDF i dokumentację EPSON dla TG-5500CA-67N 40.0000MB - EPSON.
TG-5510CA-09N 20.0000M0EPSONTG-5510CA-09N 20.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-76N 30.7200M0EPSONTG-5510CA-76N 30.7200M0: TCXO MH
TG-5510CA-74N 54.0000M0EPSONTG-5510CA-74N 54.0000M0: TCXO MH
TG-5510CA-03N 25.6000M0EPSONTG-5510CA-03N 25.6000M0: TCXO MH
TG-5510CA-80N 48.0000M0EPSONTG-5510CA-80N 48.0000M0: TCXO MH
TG-5500CA-97N 50.0000MBEPSONXTAL OSC TCXO 50.0000MHZ SMD
TG-5510CA-78N 49.1520M0EPSONTG-5510CA-78N 49.1520M0: TCXO MH
TG-5510CA-77N 24.5760M0EPSONTG-5510CA-77N 24.5760M0: TCXO MH
TG-5510CA-32N 38.8800M0EPSONTG-5510CA-32N 38.8800M0: TCXO MHTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.